Strona główna 5 Aktualności 5 Zapraszamy do udziału w „Grze o Stolicę”

Zapraszamy do udziału w „Grze o Stolicę”

Hufiec ZHP Oświęcim
20.10.2023

Gra miejska “Gra o Stolicę” odbędzie się już 11-stego listopada na terenie Gminy Brzeszcze. Organizatorem gry jest 1 Szczep Harcerski w Jawiszowicach, a współorganizatorami Ośrodek Kultury w Brzeszczach, Sołtys Jawiszowic i Rada Sołecka z Jawiszowic. Wydarzenie, jak co roku, spróbuje pobudzić w uczestnikach uczucia patriotyczne oraz pozwoli zagłębić się w życie harcerzy podczas II Wojny Światowej.

Jednym z celów gry jest także poznanie sylwetek kandydatów na bohatera Szczepu. Dodatkowo każdy, kto weźmie udział w grze będzie mógł prawdziwie poczuć się częścią harcerskiej wspólnoty i poznać bliżej środowisko naszego hufca.  

Gra rozpocznie się o godzinie 13:00 przy Sołtysówce w Jawiszowicach (ul. Plebańska 9), a zakończy o 18:00 w tym samym miejscu. W grze miejskiej może wziąć udział każdy zainteresowany niezależnie od wieku. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie grupy (patrolu) liczącej od 3 do 8 osób, przy czym patrol rodzinny musi liczyć min. 2 dzieci. Koszt gry to 5 zł za osobę. Zgłoszenia dokonać można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online do dnia 05.11.2023 do godz. 23:59 lub w dniu wydarzenia, w punkcie rozpoczęcia gry od godziny 12:30 do 13:00.  

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z koordynatorką, phm. Małgorzatą Bul – malgorzata.bul@zhp.net.pl lub poprzez wysłanie do nas wiadomości prywatnej na Facebooku

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem gry.  

Mamy nadzieję, że wspólne obchody święta niepodległości zbliżą społeczność naszego hufca oraz mieszkańców Oświęcimia, Brzeszcz, Jawiszowic i okolic!

Accessibility Toolbar