Drużyny starszoharcerskie (13-15 lat)

Harcerze starsi to młodzież w wieku 13-16 lat. Charakterystyczną formą aktywności harcerzy starszych jest poszukiwanie. Harcerze w poszukiwaniu własnej drogi odkrywają różne pola działania, nowe pasje i zainteresowania. Śródroczna działalność drużyny prowadzona jest na zbiórkach drużyny i zbiórkach zastępów, czyli zorganizowanych na stałe małych grup rówieśniczych, działających pod wodzą zastępowego.

Drużyny starszoharcerskie (13-16 lat)

1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców „Il Mondo”

Teren działania: Oświęcim

Zbiórki: soboty, godz. 12:00, harcówka w Oświęcimiu (ul. Śniadeckiego 26a)