Drużyny harcerskie (10-13 lat)

Harcerze to dzieci w wieku 10-13 lat. Charakterystyczną formą aktywności harcerzy jest gra. Pozwala ona stworzyć przestrzeń na współzawodnictwo, które działa motywująco na każdego uczestnika. Harcerki i harcerze poprzez uczestnictwo w grach poznają swoje możliwości, zdobywają nowe umiejętności i kształtują charakter. Harcerze pracują w zastępach, czyli zorganizowanych na stałe małych grupach rówieśniczych, którym przewodzą zastępowi.

Drużyny harcerskie
(10-13 lat)

4 Harcerska Drużyna Odkrywców „Młode Wilki”

Teren działania: Oświęcim

Zbiórki: soboty, godz. 10:00, harcówka w Oświęcimiu (ul. Śniadeckiego 26a)

pwd. Martyna Boba

martyna.boba@zhp.net.pl

5 Drużyna Harcerska „Agrikola”

Teren działania: Jawiszowice

Zbiórki: co druga sobota, godz. 12:00, salki przy parafii św. Marcina w Jawiszowicach (ul. św. Marcina 1)

pwd. Małgorzata Bul

malgorzata.bul@zhp.net.pl

17 Drużyna Harcerska „Neverin”

Teren działania: Oświęcim, osiedle Zasole

Zbiórki: soboty, godz. 10:15, salki przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego Oświęcimiu (os. rtm. Pileckiego 31)

dh. Aleksandra Bieniek

aleksandra.bieniek@zhp.net.pl

82 Drużyna Harcerska „Cichociemni”

Teren działania: Wola

Zbiórki: co druga sobota, godz. 11:00, salki przy parafii pw. Matki Bożej Piekarskiej w Woli (ul. Pszczyńska 26)

dh. Katarzyna Płużek

tel. 782 056 203
katarzyna.pluzek@zhp.net.pl

Dowiedz się więcej o harcerzach:
Harcerze to dzieci w wieku 10-13 lat. Charakterystyczną formą aktywności harcerzy jest gra. Pozwala ona stworzyć przestrzeń na współzawodnictwo, które działa motywująco na każdego uczestnika. Harcerki i harcerze poprzez uczestnictwo w grach poznają swoje możliwości, zdobywają nowe umiejętności i kształtują charakter. Harcerze pracują w zastępach, czyli zorganizowanych na stałe małych grupach rówieśniczych, działających pod wodzą zastępowego.