Strona główna 5 Aktualności 5 Zbierz grupę i weź udział w grze miejskiej „Gra o Granice”!

Zbierz grupę i weź udział w grze miejskiej „Gra o Granice”!

Hufiec ZHP Oświęcim
26.10.2022

12 listopada 2022 roku na terenie Gminy Brzeszcze odbędzie się gra miejska pod hasłem „Gra o Granice”. Organizatorem gry jest Hufiec ZHP Oświęcim we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Brzeszczach.

Gra oficjalnie rozpocznie się o godzinie 12:00 pod Ośrodkiem Kultury w Brzeszczach, a zakończy o 15:30 w tym samym miejscu. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gminy Brzeszcze, niezależnie od wieku, w grupach liczących od 4 do 10 osób. Szczególnie zachęcamy do udziału rodziny z dziećmi. Uczestnikami gry będą także patrole harcerskie, tworzone przez dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat.

Udział w grze jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest zgłoszenie i rejestracja grupy (patrolu) poprzez formularz zgłoszeniowy do 6 listopada. Osoby spoza Hufca ZHP Oświęcim mogą zarejestrować grupę także w dniu wydarzenia w godzinach 11:30-12:00 na punkcie startowym przy Ośrodku Kultury w Brzeszczach.

Celem przedsięwzięcia jest pobudzenie uczuć patriotycznych, promocja i kultywacja miejsc pamięci położonych na terenie Gminy Brzeszcze oraz promocja atrakcji turystycznych i aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie gminy.

Spośród patroli harcerskich oraz osób niezrzeszonych do Związku Harcerstwa Polskiego zostaną wyłonieni i nagrodzeni zwycięzcy.

Przed zgłoszeniem zachęcamy do zapoznania się z regulaminem gry.

Accessibility Toolbar