Strona główna 5 Aktualności 5 Zjazd Sprawozdawczy Hufca

Zjazd Sprawozdawczy Hufca

Katarzyna Mrozińska
24.10.2021

23 października 2021 r. w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się Zjazd Sprawozdawczy naszego hufca. Podczas niego podsumowano minione 2 lata kadencji Komendy Hufca. Zjazd wysłuchał sprawozdania z działalności Komendy, a następnie odbyła się dyskusja nad realizacją strategii oraz sytuacją hufca i planami na kolejne dwa lata. Udzielono absolutorium wszystkim członkom Komendy.

W trakcie zjazdu nastąpiły zmiany w składzie Komendy Hufca. Pwd. Katarzyna Dzida dołączyła do komendy, obejmując funkcję Członkini Komendy ds. promocji i komunikacji, a pwd. Martyna Boba zastąpiła phm. Annę Jarek na funkcji Zastępczyni Komendanta ds. programowych. Druhnie Ani dziękujemy za pełnienie służby, a druhnom Kasi i Martynie życzymy powodzenia.

Jednym z punktów obrad zjazdu było wręczenie nagród i odznaczeń. Komendant Hufca hm. Wojciech Kubica został odznaczony Brązowym Krzyżem za Zasługi dla ZHP. Pwd. Katarzyna Dzida otrzymała Miano Kadry Wspierającej I stopnia w obszarze komunikacji i promocji. Nadano Odznakę Okolicznościową „COVID-19” następującym druhnom i druhom: pwd. Małgorzacie Bul, pwd. Martynie Bobie, pwd. Kacprowi Hatłasowi, pwd. Jakubowi Skusze, pwd. Wiktorii Wojtkunat, dh. Marii Bul, dh. Szymonowi Tęczy i dh. Jakubowi Momotowi. Phm. Renata Dziędziel otrzymała Honorową Odznakę „COVID-19 – Ofiarni w służbie”.

Accessibility Toolbar