Strona główna 5 Służba 5 Kolejne maseczki ochronne przekazane do szpitala

Kolejne maseczki ochronne przekazane do szpitala

Katarzyna Dzida
26.04.2020

We wtorek, 21 kwietnia 2020 r. instruktorki z Hufców ZHP Oświęcim i Kęty przekazały na ręce pani Magdaleny Foks – przedstawicielki administracji Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu prawie 1000 maseczek ochronnych, uszytych przez wolontariuszy. Łącznie do tej pory przekazaliśmy do szpitala niemal 1500 maseczek. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Nasi ochotnicy szyją kolejne maseczki, a my nadal przyjmujemy zgłoszenia od osób chętnych do pomocy. W akcję włączyć się można poprzez szycie maseczek bądź przekazanie nam niezbędnych materiałów: bawełny 100%, tasiemek bawełnianych i flizeliny. Wszystkie pełnoletnie osoby, które chcą wesprzeć nasze działania, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem: https://tiny.pl/tz93d 

Gorąco zachęcamy do dołączenia do naszej inicjatywy.

Koordynatorka akcji z ramienia naszego hufca HO Martyna Boba pozostaje także do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo:
tel.: 572 355 109
e-mail: martyna.boba@zhp.net.pl