Strona główna 5 Aktualności 5 Akcja #szycietożycie

Akcja #szycietożycie

Katarzyna Dzida
23.03.2020

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy powiatu oświęcimskiego i okolic!

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w organizowaną przez nas wraz z Hufcem ZHP Kęty akcję szycia maseczek ochronnych dla Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Poszukujemy materiałów:

• bawełny (100%),
  • flizeliny (min. 20-25g/m2),
  • tasiemek (jak najmniej "śliskich", najlepiej bawełnianych).

Potrzebujemy także osób, które mogą nas wesprzeć w szyciu maseczek i cięciu materiałów.

Wszystkie pełnoletnie osoby chętne do pomocy prosimy o wypełnienie formularza, dostępnego pod linkiem: https://tiny.pl/tz93d

Nie wyklucza to jednak pomocy osób niepełnoletnich, wręcz przeciwnie! Harcerzy prosimy o kontakt ze swoimi drużynowymi, natomiast w przypadku osób spoza ZHP formularz może wypełnić rodzic/opiekun prawny.

Koordynatorka akcji z ramienia naszego hufca HO Martyna Boba pozostaje także do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo:
e-mail: martyna.boba@zhp.net.pl