Drużyny

1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców „Il Mondo”

drużynowy: dh Jakub Skucha (tel. 792 282 157)

Zbiórki: sobota, godz. 12:00, harcówka przy ul. Śniadeckiego 26a w Oświęcimiu

Umundurowanie: fioletowe chusty, po próbie obszywane w połowie białą w połowie zieloną tasiemką, rogatywki, czarne getry z dwoma białymi paskami, dziewczyny: spódnice lub długie spodnie, chłopcy: długie spodnie (czarne, granatowe, zielone)

www.facebook.com/1shdoilmondo

4 Harcerska Drużyna Odkrywców „Młode Wilki”

drużynowa: sam. Martyna Boba

przyboczni: dh. Barbara Gil, dh. Martyna Olejarz, dh Arkadiusz Herma, ćw. Rafał Kinalski

Zbiórki: sobota, w godzinach 10:00 - 12:00, harcówka na ul. Śniadeckiego 26a w Oświęcimiu

Umundurowanie:  szare chusty, obszywane czarną tasiemką po złożeniu przyrzeczenia, czarne berety, czarne getry z dwoma białymi paskami, dziewczyny: spódnice, spodenki albo długie spodnie, chłopcy: spodenki harcerskie z czarnymi getrami z dwoma białymi paskami lub długie spodnie (czarne, granatowe, zielone)

www.facebook.com/4dhmlodewilki

5 Drużyna Harcerska „Agrikola”

drużynowa: sam. Małgorzata Bul

Zbiórki: sobota, w godzinach 12:00 - 14:00, salka przy parafii św. Marcina w Jawiszowicach

Umundurowanie: pomarańczowe chusty, rogatywki, czarne getry z białymi paskami, dziewczyny: spódnice harcerskie lub długie spodnie (czarne, granatowe, oliwkowe), chłopcy: spodenki harcerskie lub długie spodnie (czarne, granatowe, zielone)

www.facebook.com/5dhagrikola

6 Drużyna Wędrownicza „Akcja”

drużynowa: pwd. Anna Gondek HO (tel. 500 727 013)

Zbiórki: terminy zbiórek drużyny ustalane są na bieżąco, skontaktuj się z drużynową by poznać datę najbliższego spotkania, harcówka przy ul. Śniadeckiego 26a w Oświęcimiu

Umundurowanie: czarne chusty z dwiema tasiemkami – pomarańczową i limonkową, beret/rogatywka, getry czarne z dwoma białymi paskami, dziewczyny: spódnice harcerskie lub długie spodnie (czarne, granatowe, oliwkowe), chłopcy: spodenki harcerskie z getrami czarnymi z dwoma białymi paskami lub długie spodnie (czarne, granatowe, zielone)

www.facebook.com/6-DW-Akcja

13 Drużyna Harcerska „Widmo”

drużynowy: ćw. Michał Iskierka (tel. 667 509 057)

Zbiórki: co druga sobota, godz. 10:00, Gimnazjum nr 2 im. Marii Bobrzeckiej w Brzeszczach

Umundurowanie: żółte chusty, obszywane czarną tasiemką po złożeniu przyrzeczenia, czarne berety, czarne getry z dwoma białymi paskami, dziewczyny: spódnice harcerskie lub długie spodnie (czarne, granatowe, oliwkowe), chłopcy: spodenki harcerskie lub długie spodnie (czarne, granatowe, zielone)

www.facebook.com/13-DH-Widmo

3 Drużyna Starszoharcerska "Jak?" w Brzeszczach

drużynowa: pwd. Anna Góralczyk HO (tel. 518 536 278)

przyboczni:  dh Kajetan Kojm

Zbiórki: sobota, godz. 13:01, Gimnazjum nr 2 im. Marii Bobrzeckiej w Brzeszczach

Umundurowanie: bordowe chusty z czarnym obszyciem, czarne berety, bordowe getry, dziewczyny: spódnice harcerskie lub długie spodnie (czarne, granatowe, oliwkowe), chłopcy: długie spodnie (czarne, granatowe, zielone)

82 Drużyna Harcerska "Cichociemni"  w Woli

drużynowa: dh. Katarzyna Płużek

przyboczna: dh. Karolina Limanówka

Zbiórki: co druga sobota, godz. 11:00, salki przy parafii Matki Bożej Piekarskiej