Aktualności

HAL2019 - Spotkanie organizacyjne

HAL2019 - Spotkanie organizacyjne

Czuwaj!

Drodzy rodzice, Harcerska Akcja Letnia 2019 coraz bliżej! Zapraszamy Was na spotkanie organizacyjne dotyczące HAL 2019!

Do akcji zostały niecałe dwa miesiące i już nie możemy się doczekać! Wypoczynek został zgłoszony do Komendy Chorągwi Krakowskiej, lada chwila również do Kuratorium Oświaty w Krakowie. Wypełniliśmy szereg dokumentów i jesteśmy zaraz przed końcem drugiej raty wpłat na HAL2019. Kadra harcerska skupiona w tym roku w czterech zespołach programowo-organizacyjnych skonstruowała już dla Państwa dzieci inspirujący program, pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Dopinamy ostatnie guziki programowe, załatwiamy sprawy organizacyjne i jesteśmy gotowi na wspaniałą HAL!

Obóz, oprócz świetnej zabawy i rozwoju w gronie przyjaciół jest też czasem podsumowań. Podsumowania roku pracy zarówno w całym hufcu, jak i w każdej gromadzie i drużynie. Tym bardziej cieszymy się, że Państwa dzieci będą uczestniczyć w tej harcerskiej przygodzie!

Aby dalej też układało się dobrze potrzbujemy sfinalizować kolejne kwestie formalne, a mianowicie karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku. W ciągu najbliższych dni zostaną ukończone "nasze" wersje kart - wypełnione z góry do granic możliwości, tak, aby Państwo nie musieli szukać niezbędnych informacji, a wypełnienie karty stało się jedynie niewielką (choć bardzo ważną) formalnością. Karty zostaną podbite i przekazane drużynowym, którzy rozdysponują każdemu rodzicowi ich odpowiednią ilość. Prawdopodobnie już 31.05.2019 r., czyli w najbliższy piątek drużynowe i drużynowi dostaną karty w swoje ręce.

Dlaczego właśnie 31.05.2019 r? Bo właśnie na wtedy zaplanowane jest spotkanie organizacyjne, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Odbędzie się ono w Oświęcimiu, w Miejskiej Bibliotece Publicznej "Galeria Książki" w auli na parterze w godz. 17:00 - 19:00. Zostanie wtedy przedstawiona kadra czterech podobozów, porozmawiamy o bezpieczeństwie podczas HAL 2019, a także o istotnych kwestiach organizacyjnych. Będzie to też czas dla Państwa, aby zadać nam nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie. Do zobaczenia już za tydzień!

phm. Wojciech Kubica HR, Komendant HAL 2019 wraz z komendą i kadra Harcerskiej Akcji Letniej 2019

 

Baza obozowa w Juszczynie

+ kuchnia spełniająca wymogi SANEPID
+ namioty obozowe typu NS
+ koszt osobodnia to tylko 35zł

Dowiedz się więcej