Aktualności

Kurs Przewodnikowski "Aurora"!

Kurs Przewodnikowski "Aurora"!

Kurs przewodnikowski to niezbędne szkolenie potrzebne, aby uzyskać stopień przewodnika lub przewodniczki, które są pierwszymi stopniami instruktorskimi w Związku Harcerstwa Polskiego.

Część kadry naszego Hufca: zespół złożony z phm. Wojciecha Kubicy HR, pwd. Marty Kinalskiej HO oraz pwd. Renaty Dziędziel HO rozpoczął współprace z instruktorami i instruktorkami Hufca ZHP Kęty pod przewodnictwem phm. Hanny Urbańczyk HR. Razem postanowili stworzyć coś, czego jeszcze w hufcach nie było!

To pierwszy taki kurs organizowany samodzielnie przez te dwa hufce - dołącz do nas i współtworzym razem to wydarzenie! laugh

Jeżeli masz 16 lat, złożyłaś / łeś Przyrzeczenie Harcerskie, masz opłacone składki członkowskie, to nie czekaj! Zgłoś się na kurs i zobacz jak wygląda ZHP od strony wychowawców! Poznasz w działaniu metodę harcerską, zdobędziesz wiadomości z zakresu wszystkich czterech metodyk: zuchowej, harcerskiej, starszoharcerskiej i wędrowniczej oraz dowiesz się m.in. jak ważna w ZHP jest służba, dlaczego warto planować i przede wszystkim - jak to robić. Póki co więcej nie zdradzimy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Tutaj znajdziesz regulamin kursu! Zapoznaj się z nim koniecznie przed wysłaniem zgłoszenia - świadomość to podstawa instruktorskiego działania! wink

A gdy już zapoznasz się z regulaminem - wyślij koniecznie swoje zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj!

To jak? Widzimy się na kursie? wink

Baza obozowa w Juszczynie

+ kuchnia spełniająca wymogi SANEPID
+ namioty obozowe typu NS
+ koszt osobodnia to tylko 35zł

Dowiedz się więcej