Aktualności

Zjazd Nadzwyczajny Hufca

Zjazd Nadzwyczajny Hufca

Rozkaz Komendanta Hufca pwd. Adama Góralczyka z dnia 24.08.2018 r.

Znajdziemy w nim listę osób z czynnym prawem wyborczym podczas Zjazdu Nadzwyczajnego. Zjazd zostaje zwołany w celu wyboru delegatów na Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Chorągwi Krakowskiej, podczas którego zostaną podsumowane ostatnie cztery lata pracy zespołu Komendy Chorągwi prowadzonego przez hm. Mariusza Siudka oraz zostaną wybrane nowe władze Chorągwi. Zjazd Chorągwi jest niezwykle ważnym wydarzeniem, ponieważ ukierunkuje on pracę nowej Komendy na kolejne 4 lata. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich delegatów na Zjazd Chorągwi.

Zachęcamy do udziału w Zjeździe Nadzwyczajnym Hufca Oświęcim, zapraszamy zarówno osoby z czynnym prawem wyborczym oraz funkcyjnych i wędrowników, którzy owego nie posiadają. To dzięki waszym aktywnym udziale zmienia się organizacja. Wpływajcie na najbliższe środowisko, by kształtować pracę naszego wojewódźtwa.

Zjazd Nadzwyczajny Hufca Oświęcim odbędzie się 26.09.2018r. o godzinie 16:30 w Bibliotece Galerii Książki w Oświęcimiu, w klasopracowni na I piętrze.

Instruktorzy, pamiętajcie o opłaceniu składek członkowskich! ;)

Uchwała Komendy Hufca nr 3 z dn. 24.08.2018 r.

Baza obozowa w Juszczynie

+ kuchnia spełniająca wymogi SANEPID
+ namioty obozowe typu NS
+ koszt osobodnia to tylko 35zł

Dowiedz się więcej