Wędrownicy z 17 GDW „Fen”:

Z pewnością siła harcerskiej wyobraźni zaskoczyła już nie jednego. Najwyższa pora przelać ją na papier!
W ramach znaku służby kulturze, oraz z okazji zbliżającego się Dnia Myśli Braterskiej postanowiliśmy zorganizować wystawę artystyczną o wdzięcznej nazwie "Bajki tysiąca i jednego harcerza". Celem wystawy jest pokazanie, że zdolności artystyczne tkwią w każdym z nas, do wydobycia ich z siebie wystarczy jedynie odrobina fantazji. Prace w formacie A4, bądź A3 zawisną na korytarzu w hufcu, nie uda się to jednak bez waszego zaangażowania! Jeżeli prowadzisz drużynę lub gromadę wspomnij o tym swoim podopiecznym. Albo może rozwiniecie swoje artystyczne skrzydła razem, na zbiórce? Prace należy dostarczyć dh. Kacprowi Hatłasowi, osobiście lub pozostawić podpisane w hufcu. Termin mija 20 lutego, więc nie traćcie czasu, weźcie w dłoń pędzel, kredkę lub coś bardziej szalonego i pokażcie czym jest prawdziwa sztuka!

Najwyraźniej nie ma na co czekać, czas wykazywać się artystycznie!
To jak? Do dzieła!