Aktualności

Nowe władze hufca

Nowe władze hufca

W niedzielę 22 września odbył się zjazd hufca Oświęcim. Zostały podczas niego zatwierdzone zmiany mające znaczący wpływ na przyszłość oraz rozwój naszej hufcowej wspólnoty. Najważniejszą z owych zmian była niewątpliwie ta o powołaniu phm. Wojciecha Kubicy na nowego komendanta hufca. Razem z druhem Wojciechem w skład nowej komendy weszli: pwd. Renata Dziędziel, pwd. Anna Jarek, pwd. Olga Matusik oraz dh Wojciech Chmura. Nowo powołanej komendzie serdecznie gratulujemy! 

Czytaj dalej

Konkurs piosenki harcerskiej, turystycznej, szant "Wędruj z nami"

Konkurs piosenki harcerskiej, turys...

Dnia 7 września 2019 roku o godzinie 14:00 w Parku Osiedlowym w Brzeszczach przy ul. Dworcowej odbędzie się konkurs piosenki harcerskiej, turystycznej, szant "Wędruj z nami". Konkurs organizowany jest w ramach imprezy plenerowej Harcerskie Pożegnanie Lata.

Czytaj dalej

Gra miejska z okazji 11 listopada!

Gra miejska z okazji 11 listopada!

11 listopada 2018 r. na terenie Oświęcimia odbędzie się gra miejska z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Oświęcimia i okolic! smiley

Czytaj dalej

Spotkanie dla rodziców

Spotkanie dla rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, których dzieci jadą na kolonie zuchową, obóz harcerski lub Zlot ZHP w Gdańsku na spotkania informacyjne.

Czytaj dalej

Baza obozowa w Juszczynie

+ kuchnia spełniająca wymogi SANEPID
+ namioty obozowe typu NS
+ koszt osobodnia to tylko 35zł

Dowiedz się więcej